صنعت خودرو
ساخت وطراحی خودرو 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب
چت باکس


علاقه ایسوزو به خرید سهام گروه بهمن

شرکت ایسوزوی ژاپن که اخیرا با گروه بهمن در ساخت وانت های D-MAX مشارکت داشته، برای خرید بخشی از سهام این شرکت خصوصی ایرانی، ابراز تمایل کرده است. مدیرعامل گروه بهمن در مورد انتقال سهام به این شرکت و نهایی شدن این موضوع، وعده چند ماه آینده را داده است. به گفته محمد رضا سروش، استراتژی ایسوزو، سرمایه گذاری در بازارهایی با تیراژ فروش بیش از ده هزار دستگاه در سال است و بازار ایران نیز پتانسیلی به مراتب بیش از این دارد.

2014 isuzu mu x overseas

2014 Isuzu mu x overseas


هفته گذشته، رئیس جمهمور در جریان اجلاس داووس عنوان کرده بود که دولت ایران حاضر است شرکت‌های خارجی را در مالکیت خودروسازان خود سهیم کند. در صورت تحقق چنین موضوعی می توان شاهد حضور برندهای متنوع تر و رقابت بیشتری در بازار ایران بود که در نهایت به نفع مشتریان خواهد بود و در عین حال بسیاری از مشکلات تکنولوژی شرکتها را تا حدود زیادی برطرف می نماید.

Isuzu D Max 2014

Isuzu D Max 2014


مدیرعامل گروه بهمن همچنین تاکید کرد که شرکت‌های خودروساز ژاپنی ملاحظه کارند و از همین رو می‌خواهند زمانی در ایران سرمایه‌گذاری کنند که شرایط سیاسی و اقتصادی بین ایران و جهان، اجازه پیاده کردن برنامه‌هایشان را بدهد. به گفته مدیرعامل گروه بهمن، شرکت‌های خارجی اگر در خودروسازی ایران مالکیت داشته باشند، طبعا رفتارشان نیز تغییرات مثبتی خواهد داشت. به عبارت بهتر، سهیم بودن خارجی‌ها در سهام خودروسازان ایرانی، احساس مسوولیتشان را افزایش می‌دهد و سبب می‌شود آنها رفتار بهتری در مقایسه با آنچه در زمان تحریم‌ها نشان دادند، از خود بروز بدهند. اظهارات مدیرعامل گروه بهمن در شرایطی است که این شرکت بخش خصوصی هم‌اکنون با دو خودروساز معتبر ژاپن؛ یعنی مزدا در بخش خودروهای سواری و ایسوزو در بخش خودروهای تجاری همکاری دارد و اگر خوشبینانه بنگریم، احتمال دارد پس از ایسوزو، حتی مزدا هم برای خرید بخشی از سهام بهمنی‌ها ابراز علاقه کند.

برچسب‌ها: isuzu، d_max، japan، 2014، bahman
[ پنج‌شنبه 17 بهمن‌ماه سال 1392 ] [ 11:01 ق.ظ ] [ میلاد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 125635

مترجم سایت