صنعت خودرو
ساخت وطراحی خودرو 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب
چت باکس


 انسیس در خدمت توسعه تست‌های EPA

شرکت انسیس (Ansys) اطلاع داده که تکنولوژی این شرکت توسط سازمان حفاظت محیط‌زیست امریکا (EPA) انتخاب شده تا برای توسعه یک تست جدید موتور خودروها مورد استفاده قرار گیرد. در نتیجه، تکنولوژی‌های صرفه‌جویی در مصرف سوخت و کاهش آلودگی مورد ارزیابی بهتری قرار خواهند گرفت.

Fluid Grouping
با کاربرد تکنولوژی شبیه‌سازی انسیس برای مدل‌سازی احتراق داخلی، ایپا قادر خواهد بود استانداردهای جدید مصرف سوخت را در موتور خودروها بهتر رصد کند و در همین حال، رسیدن خودروسازان به این سطح از استانداردها امکان‌پذیرتر می‌شود.

همان‌طور که انسیس می‌گوید، استفاده از نمونه‌های فیزیکی و تست مستقیم بر روی موتورهای واقعی، هم می‌تواند بر روی طراحی موتورها تأثیر بگذارد و هم زمان‌بر و هزینه‌بر است.

Marussia F1 Team
استانداردهای جدید مصرف سوخت به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که آلودگی گازهای گلخانه‌ای را کاهش داده و باعث کاهش هزینه‌های سوخت برای مدل‌های بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۵ وسایل نقلیه سبک شوند. متیو اسپرز، مدیر مرکز عالی جاده‌ای و خارج‌جاده‌ای اداره حمل‌ونقل و کیفیت هوای ایپا، در این زمینه می‌گوید:

استفاده از تکنولوژی انسیس برای ایجاد یک مدل شبیه‌سازی شده و نزدیک به واقعیت از شرایط یک موتور احتراق داخلی، باعث می‌شود تا رفتار موتور در شرایط بحرانی و با زمان و هزینه کم، به صورت مفید مورد بررسی قرار گیرد. در همین حال، سطح تست موتورهای ما افزایش یافته و نتایج دقیق‌تری حاصل می‌گردد.

برچسب‌ها: ANSYS، EPA
[ سه‌شنبه 31 تیر‌ماه سال 1393 ] [ 07:42 ب.ظ ] [ میلاد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 127313

مترجم سایت