صنعت خودرو
ساخت وطراحی خودرو 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب
چت باکس


» یک موتورسیکلت استیم پانک، لطفاً!

فرهنگ استیم پانک آمیخته با سحر و جادو است، ولی دانستن این موضوع که دقیقاً چه چیزی باعث می‌شود تا مردم علاقه‌ی زیادی به آن نشان دهند کار ساده‌ای نیست. از منظر یک دیدگاه، ممکن است این مورد همان چیزی باشد که باعث علاقه‌ی بیش از حد برخی دوچرخه سواران به دوچرخه‌های کوهستانی شده است.

چیزی که در مورد استیم پانک بسیار جالب‌تر است آزادی کامل برای ساخت و طراحی در آن می‌باشد. در حالی که کارآمدی و راحتی دو مقوله‌ی بسیار مهم در طراحی اسباب و پوشاک در دنیای استیم پانک محسوب می‌گردد، این موارد به عنوان پیش شرط در طراحی وسایل نقلیه‌ی استیم پانک مطرح نمی‌شوند.
مارکو فولرلانتو، یک هنرمند ایتالیایی است که از تجربه کردن نمی‌ترسد، و چنین چیزی می‌تواند در دنیای استیم پانک شگفتی‌های بسیاری را به وجود بیاورد. با یک نگاه به موتورسیکلت طراحی شده توسط وی متوجه منظور من خواهید شد.

Steampunk Sidecar Bike

Steampunk Sidecar Bike


با این حال، طراحی فولرلانتو عملکرد اساسی و اصول حداقلی دو چرخه سواری را حفظ کرده است. هرچند تصور رانندگی کردن با چنین وسیله‌ی نقلیه‌ای داخل یک بزرگراه کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد. شاید بهتر است با کمک چند کارشناس مکانیک حرکت، شانس موفقیت این پروژه را بررسی نماییم.

Steampunk Sidecar Bike

Steampunk Sidecar Bike


به نظر می‌رسد با افزایش سرعت، دور زدن و تغییر جهت به مشکلی جدی تبدیل خواهد شد، و ترمزهای این موتورسیکلت استیم پانک نیز خیلی قابل اطمینان به نظر نمی‌رسند. هرچند گشت زنی با این موتورسیکلت با سرعت کم در پارک‌های بزرگ و بین علاقه‌مندان دنیای استیم پانک می‌تواند بسیار شیک و با کلاس به نظر برسد. چرا این موتور سیکلت را با اضافه کردن چراغ‌های راهنما و سایر چراغ‌های مورد نیاز به یک وسیله‌ی نقلیه‌ی قانونی برای تردد در خیابان تبدیل نکنیم؟


بی‌صبرانه منتظر به پایان رسیدن بازسازی وب سایت مارکو فولرلانتو هستیم تا بتوانیم تصاویر بیشتری از موتورسیکلت CG استیم پانک وی را به تماشا بنشینیم.
برچسب‌ها: استیم پانک
[ پنج‌شنبه 29 اسفند‌ماه سال 1392 ] [ 11:28 ق.ظ ] [ میلاد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 127313

مترجم سایت